TEKANNA med RESCHAUD, nysilver, rokokostil, 1900-tal.

488231. TEKANNA med RESCHAUD, nysilver, rokokostil, 1900-tal.

Längd ca. 24 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 24 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 812