FLÖJTAR, 4 st, plast, Yamaha, 1900-talets andra hälft.

488166. FLÖJTAR, 4 st, plast, Yamaha, 1900-talets andra hälft.

I väska. Flöjtarnas längd ca 25-65 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 670