LAMPOR, ett par, Werner Schou, Coronell, 1900-talets andra hälft.

488155. LAMPOR, ett par, Werner Schou, Coronell, 1900-talets andra hälft.

Höjd ca. 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 18 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 990