Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Belysning & Lampor
Övrig belysning
LAMPOR, ett par, Werner Schou, Coronell, 1900-talets andra hälft.
488155. LAMPOR, ett par, Werner Schou, Coronell, 1900-talets andra hälft.
Höjd ca. 18 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 18 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
4 266