URVERK TILL GOLVUR, trä, 1700-/1800-tal.

488117. URVERK TILL GOLVUR, trä, 1700-/1800-tal.

Målad dekor. Höjd 37. Bredd 27. Djup 15 cm.

Färgbortfall. Torrspricka. Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 208