MODELLTÅG LIONEL, vagnar samt lok, 3 del.

48809. MODELLTÅG LIONEL, vagnar samt lok, 3 del.

Lok Erie 2032, vagn röd ökänd, samt vagn lionel.
Längd på lok 26 cm.

slitage/skador.
Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd på lok 26 cm.

slitage/skador.
Ej funktionstestade.

Antal besök: 780