REINHOLD LJUNGGREN. Landskap med träd och sjö. Färglitografi. Signerad och numrerad 41/360.

48805. REINHOLD LJUNGGREN. Landskap med träd och sjö. Färglitografi. Signerad och numrerad 41/360.

Bildyta 23 x 33 cm.

Reinhold Ljunggren (1920–2006)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 23 x 33 cm.

Antal besök: 2 756