ALF GUSTAVSSON. Stadsbild Linköping. Olja på pannå. Signerad alf och daterad 46.

48802. ALF GUSTAVSSON. Stadsbild Linköping. Olja på pannå. Signerad alf och daterad 46.

29 x 35 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

29 x 35 cm.

Antal besök: 1 874