Ring sterlingsilver märkt lapponia.
Armband i sterlingsilver.
Ring med bergskristall i silver märkt Alton.
3 brocher i silver.
Förgyllt armband längd 18 cm.
Bruksslitage.
Armband i sterlingsilver.
3 brocher i silver.
Förgyllt armband längd 18 cm.
Bruksslitage.