SILVER, 9 delar, Sverige och England, 1800- och 1900-tal. 876 gram.

48800. SILVER, 9 delar, Sverige och England, 1800- och 1900-tal. 876 gram.

Askar, bägare, fat, kanna, gaffel samt sax.
Höjd 2 - 11 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 2 - 11 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 893