ALF GUSTAVSSON. Landskap med sjö. Olja på pannå. Signerad alf.

48796. ALF GUSTAVSSON. Landskap med sjö. Olja på pannå. Signerad alf.

19 x 45 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

19 x 45 cm.

Antal besök: 1 797