SKÅLAR, 3 st. Bland annat Anne Nilsson och Olle Alberius, Orrefors.

487955. SKÅLAR, 3 st. Bland annat Anne Nilsson och Olle Alberius, Orrefors.

Vas, osignerad, helkristall. Höjd 14.5 cm.
Skål, helkristall, Olle Alberius, Orrefors. Signerad orrefors OA 4564-12 nr. 26. Höjd 11.2 cm Diameter 14.5 cm.
Skål, helkristall, Anne Nilsson, Orrefors. Signerad orrefors AN4542-12. Höjd 11.5 cm. Diameter 15.7 cm.

Skål, Olle Alberius med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål, Olle Alberius med nagg.

Antal besök: 340