BONBONIERE. silver. 1900-talets början. Vikt 670 gram.

48794. BONBONIERE. silver. 1900-talets början. Vikt 670 gram.

Reliefdekor av girlander och urnor samt pärlstav.
Höjd 17 cm.

Importstämplar och otydliga stämplar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17 cm.

Antal besök: 1 302