FÅTÖLJ, safarimodell, 1900-talets andra hälft.

487933. FÅTÖLJ, safarimodell, 1900-talets andra hälft.

Kromad stomme.

Slitage, ranglig, skador på klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kromad stomme.

Antal besök: 606