VAS "HÖGVILT/SAFARI", glas. Vicke Lindstrand för Kosta, osignerad.

487911. VAS "HÖGVILT/SAFARI", glas. Vicke Lindstrand för Kosta, osignerad.

Graverad dekor av giraffer i stäpplandskap. Höjd 23 cm.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre repor.

Antal besök: 3 440