SVEN XET ERIXSON. Färglitografi, signerad, numrerad 117/260 och daterad 49.

487789. SVEN XET ERIXSON. Färglitografi, signerad, numrerad 117/260 och daterad 49.

Blomstervagn, ca. 44x56 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blomstervagn, ca. 44x56 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 601