OLLE LIND. Stilleben med fiskar och grönsaker. Olja på pannå. Signerad O.Lind.

48778. OLLE LIND. Stilleben med fiskar och grönsaker. Olja på pannå. Signerad O.Lind.

32 x 40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 40 cm.

Antal besök: 2 029