SILVER, 4 delar, England och Sverige, 1800 samt 1900-tal, 558 gram.

48767. SILVER, 4 delar, England och Sverige, 1800 samt 1900-tal, 558 gram.

Kanna, sockertång, cigarettfat och saltkar.

Bruksslitage. Kannans handtag saknar benbit.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 921