OKÄND KONSTNÄR.

487638. OKÄND KONSTNÄR.

Möjligen England.
17/1800-tal, olja på duk. Motiv med figurer.
38x49 cm.

Färgbortfall, krackeleringar.
Senare ram.

Gör en kostnadsfri värdering!
487638. OKÄND KONSTNÄR.

Möjligen England.
38x49 cm.

Färgbortfall, krackeleringar.
Senare ram.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 377