Möjligen England.
17/1800-tal, olja på duk. Motiv med figurer.
38x49 cm.
Färgbortfall, krackeleringar.
Senare ram.
Möjligen England.
38x49 cm.
Färgbortfall, krackeleringar.
Senare ram.