VAS och SKULPTUR, keramik, 1900-tal.

487628. VAS och SKULPTUR, keramik, 1900-tal.

Vas signerad Rörstrand HB (Hertha Bengtsson) andra sortering höjd 15 cm, diameter 13 cm, och skulpturen signerad SB, höjd 38 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 406