BLÄCKHORN, mässing, empirestil, Gusum, 1900-talets första hälft.

487621. BLÄCKHORN, mässing, empirestil, Gusum, 1900-talets första hälft.

Tredelad fot. Dekor av bl a akantusblad, ansikten och tassar. Stämplad "Gusum 27". Höjd ca 11 cm.

Ytslitage. Insats saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage. Insats saknas.

Antal besök: 1 243