RA Auktionsverket Norrköping
Konst
Måleri
ROLAND STENSTRÖM. Olja på duk, "Blåmesar" signerad och daterad 1948.
487534. ROLAND STENSTRÖM. Olja på duk, "Blåmesar" signerad och daterad 1948.
38 x 55 cm.
Bruksskick.
Gör en kostnadsfri värdering!
38 x 55 cm.
Bruksskick.
RA Auktionsverket Norrköping
1 677