SIGILL, gips, efter orginal från Riksarkivet, 1900-tal.

48752. SIGILL, gips, efter orginal från Riksarkivet, 1900-tal.

Bla efter rikssigillet. Höjd 8,5-13 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 992