SCHATULL, för sytillbehör, "Listers Perfection Silks", 1900-talets första hälft.

487501. SCHATULL, för sytillbehör, "Listers Perfection Silks", 1900-talets första hälft.

Längd 40, bredd 38, höjd 40 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor.

Antal besök: 903