LJUSSTAKAR, 2 par, mässing, Gusums Bruk, Nr 46 och 67, 1900-tal.

487498. LJUSSTAKAR, 2 par, mässing, Gusums Bruk, Nr 46 och 67, 1900-tal.

Stämplade. Höjd ca 15-16 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplade. Höjd ca 15-16 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 4 067