BOKHYLLA, trä och metall, "Prydno", Bröd. Gustafsson Möbelfabrik, Virserum, 1950/1960-tal.

487488. BOKHYLLA, trä och metall, "Prydno", Bröd. Gustafsson Möbelfabrik, Virserum, 1950/1960-tal.

4 gavlar.
3 hyllplan med längd 168 cm.
Gavlarnas höjd 194 cm.

Slitage, smärre skador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 gavlar.
3 hyllplan med längd 168 cm.
Gavlarnas höjd 194 cm.

Slitage, smärre skador.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 588