LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, empirestil, Gusum, 1900-talets första hälft.

487462. LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, empirestil, Gusum, 1900-talets första hälft.

På tredelad fot med tassfötter, vingar och akantusdekor. Stämplad "Gusum 019". Höjd ca 20 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 740