GOLVLAMPOR, 2 st, Lyktan Bankeryds Belysning, 1970-tal.

487448. GOLVLAMPOR, 2 st, Lyktan Bankeryds Belysning, 1970-tal.

Snarlika. Tvåarmade. Höjd ca 153 cm.

Bruksslitage. En sockel med skada. Ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 596