FIGURER, 2 st, porslin, M.J. Hummel, Goebel, 1900-talets första hälft.

487405. FIGURER, 2 st, porslin, M.J. Hummel, Goebel, 1900-talets första hälft.

Flicka med ryggsäck och korg samt pojke med trumpet. Höjd ca 13 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre ytslitage.

Antal besök: 949