FIGUR, porslin, Goebel, 1900-talets första hälft.

487403. FIGUR, porslin, Goebel, 1900-talets första hälft.

Stickande flicka med sångfågel. Höjd ca 9 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre ytslitage.

Antal besök: 404