SLAGBORD, 1800-tal.

SLAGBORD, 1800-tal.
487374. SLAGBORD, 1800-tal.

Enbart en klaff. Vitmålat.
Total längd 104 (43+61 cm). Bredd 127cm. Höjd 70 cm.

Färgbortfall. Repor. Stöt- och slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!
487374. SLAGBORD, 1800-tal.

Enbart en klaff. Vitmålat.

Antal besök: 315