Bestående av: 11 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 bordstallrikar, 11 assietter, 1+1+1+2 fat, 2 skålar, såsskål, tillbringare.
Slitage, enstaka nagg.
Slitage, enstaka nagg.