SOFFA 1800-talets slut.

SOFFA 1800-talets slut.
48737. SOFFA 1800-talets slut.

Nyrokoko, skuren valnöt.Klädd i bronsfärgad skuren plysch.Längd 200, bredd 85, höjd 110 cm.

Bruksskick.Sommen aningen ranglig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 095