PÄR ANDERSSON. "Bondgård", färglitografi, monogramsignerad samt numrerad 14/150.

487366. PÄR ANDERSSON. "Bondgård", färglitografi, monogramsignerad samt numrerad 14/150.

38 x 54 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 54 cm.

Antal besök: 333