Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gästriklands Auktionskammare
Konst
Skulptur
SKULPTUR, människans fyra ansikten, mässing, Kina, sent 1900-tal/samtida.
487308. SKULPTUR, människans fyra ansikten, mässing, Kina, sent 1900-tal/samtida.
Höjd 12 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 12 cm.
Bruksslitage.
Gästriklands Auktionskammare
557