Vägglampett, mässing, Pierre Forsell, Skultuna.
Kopparföremål, 2 delar, 1800-tal.
Tomtekandelaber.
Väggrelief, tenn, Sven Lindström mm.
Slitage.
Tomtekandelaber.
Slitage.