BÖCKER 5 st, Keramik, 3 st och mattor, 2 st, 1900-tal.

487244. BÖCKER 5 st, Keramik, 3 st och mattor, 2 st, 1900-tal.

Fajans och porslin Svensk keramik före 1850, English and Scottish earthenware, Engelsk keramik, Antique oriental rugs and carpets, orientaliska mattor.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 454