JAKTTROFÉ, rådjur, 1900-tal.

JAKTTROFÉ, rådjur, 1900-tal.
487198. JAKTTROFÉ, rådjur, 1900-tal.

Rådjurshuvud monterad på platta, längd 67 cm.

Bruksslitage, dammig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, dammig.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 589