BRIGITTE LANGEVIN. Hästar vid vatten, olja på duk, signerad.

487177. BRIGITTE LANGEVIN. Hästar vid vatten, olja på duk, signerad.

37 x 54 cm.

Smärre hål i två hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 54 cm.

Smärre hål i två hörn.

Antal besök: 1 322