Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
HILMER BENGTSSON. Bretagne, olja på duk, signerad.
487170. HILMER BENGTSSON. Bretagne, olja på duk, signerad.
26 x 31,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
26 x 31,5 cm.
316