NÖTSKRIKOR, ett par, uppstoppade, 1900-tal.

487147. NÖTSKRIKOR, ett par, uppstoppade, 1900-tal.

Nötskrikor ett par monterade på gren, konservator Eriksson Gnesta, höjd 31cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 441