KARL LINDBERG. vas, glas, jugend, Kosta, monogramsignerad, 1900-talets början.

487099. KARL LINDBERG. vas, glas, jugend, Kosta, monogramsignerad, 1900-talets början.

Överfång med etsad dekor av maskrosor i grönt mot matt ofärgad fond. Signerad "Kosta KL 167". Höjd ca 9 cm.

Några nagg på mynning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Några nagg på mynning.

Antal besök: 1 716