TOBAKSBURKAR, 2 st, gjutjärn samt keramik, 1800/1900-tal.

487092. TOBAKSBURKAR, 2 st, gjutjärn samt keramik, 1800/1900-tal.

Höjd ca 16 samt 14 cm.

Tobaksburk i keramik med smärre nagg. Åldersrelaterat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 16 samt 14 cm.

Antal besök: 637