GLASFÖREMÅL, 4 st, bl a Murano, Italien, 1900-talets andra hälft.

487075. GLASFÖREMÅL, 4 st, bl a Murano, Italien, 1900-talets andra hälft.

Figur i form av fågelbo med fågelpar, signerad och märkt med etikett. Vas, skål i form av svan och ljusstake. Vasens höjd ca 10. Figurens höjd ca 9 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre ytslitage.

Antal besök: 418