METALL OCH KERAMIK, 1800-1900-tal.

487070. METALL OCH KERAMIK, 1800-1900-tal.

Golvljusstake, krukor, kopparföremål.

Slitage, repor, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, slagmärken.

Antal besök: 454