SKÅP, teak, Bodafors, omkring 1900-talets mitt.

486979. SKÅP, teak, Bodafors, omkring 1900-talets mitt.

Höjd 70 cm.
Längd 80 cm.
Djup 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 70 cm.
Längd 80 cm.
Djup 40 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 567