FIGURER, 2 st, glas, Murano och troligen Murano, Italien, 1900-talets andra hälft.

486974. FIGURER, 2 st, glas, Murano och troligen Murano, Italien, 1900-talets andra hälft.

Fåglar. En märkt med etikett. Höjd ca 29-30 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre ytslitage.

Antal besök: 709