Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Speglar
SPEGEL, Bernadotte & Björn för Aktuell Form AB Sverige, 1960/70-tal.
48689. SPEGEL, Bernadotte & Björn för Aktuell Form AB Sverige, 1960/70-tal.
Träram, rödmålad, 45x45 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Träram, rödmålad, 45x45 cm.
Slitage.
Gomér & Andersson Linköping
2 691