SPEGEL, Bernadotte & Björn för Aktuell Form AB Sverige, 1960/70-tal.

48689. SPEGEL, Bernadotte & Björn för Aktuell Form AB Sverige, 1960/70-tal.

Träram, rödmålad, 45x45 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Träram, rödmålad, 45x45 cm.

Slitage.

Antal besök: 2 691