Soffa biedermeier 1800-tal.

Soffa biedermeier 1800-tal.
486884. Soffa biedermeier 1800-tal.

Mahogny, rikligt skuren dekor.
Längd 320 cm.

Skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 320 cm.

Skador och lagningar.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 931