DRAGSPEL, "Crucianelli" Hagströms, orgelljud med lesliekabinett, Yamaha, 1960/70-tal.

48687. DRAGSPEL, "Crucianelli" Hagströms, orgelljud med lesliekabinett, Yamaha, 1960/70-tal.

Väska medföljer till dragspel.

Smärre slitage/ bra bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 786