LENNART FRISK. Solnedgång i skog, olja på duk, signerad.

486869. LENNART FRISK. Solnedgång i skog, olja på duk, signerad.

ca 60 x 90 cm.

Mindre slitage.

Lennart Frisk (1943–2000)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 60 x 90 cm.

Mindre slitage.

Lennart Frisk (1943–2000)

Antal besök: 1 237